تبلیغات
دختر بهار... - غبار غم ...
دختر بهار...
اینجا راهی ست میان من و هیچ...
پنجشنبه 5 دی 1392
نویسنده : نسیم
"این نیز بگذرد"، بیش از هر چیز غبار غم می نشاند بر روحم.
خوشا به احوالش که چه راحت می گذرد از گذرگاه من؛ گویی در صف روزانه ها جای داده و منتظر است تا روزگار ببلعد تمام خاطراتِ خیس شده از ذهنِ باران را تا بعد از سال ها که نقطه ای از خاطره ای را گوشه خاک خورده ی زندگی یافت کرد، به حالِ خویش بگوید :
آن نیز گذشت...
و بهایش و عمق اش و صداقتش و چگونه گذشتنش، برای هیچ کس مهم نیست انگار.

مهم نیست !
شاید این هم، آنچنان که تو خواستی، به تقدیر رقم خورد...
و عبور هر روزه ی رهگذرانی که هر روز از مَعبر ِ زندگی من عبور می کنند، مرا به نیکی سلام می دهند و گونه های خیسشان را گواه می گیرند به صداقت سلامشان ولی دیگر به هیچ گواهی نمی شود پی برد که خیسی ِ گونه ها از بارانِ دل، نازل شده یا آسمان !!!

دیگر هیچ کس حق ندارد بخواهد سلامش را پاسخ گویم. من تمام حق ِ زندگی را به خاطراتی فروختم که دیگر حالا تاریخ مصرفشان گذشته ! و دردناک تر می شود وقتی که می دانی، آینده همان تبلور روح گذشته توست... و این جنجالی ترین قسمت تفکرات مرا رقم می زند...
من آینده را به آینده رها کرده ام و لی می ترسم؛ از این اوهامات رنگی و از این دوگانگی های بیگانه! وقتی هیچ ماندن و رفتنی روزگارت را در این دنیای واقعی عوض نمی کند و هیچ رویایی به بهبودی تو کمک نمی کند ... من از این رویا های شیرین می ترسم... نمی دانم در این واقعیت ِ محض باید به کدام سو قدم قدم زنان زندگی را تا پایان همراهی کنم ؟!
می دانید! زمین سختِ زیر پا که هیچ، وای به احوالاتتان که حتی از سر سپردن به باد هم نا اُمید شوید. من از این خنده های بیگانه ی هر روزم بیزارم این ماسک خندان تمام انرژی مرا ربوده است.


گفته اند بگویید :
                       این نیز می گذرد...درباره وبلاگیک گلدان شمعدانی روی یک طاقچه گِلی با یک پنجره آبی... خدایی مهربان، دلی راضی، و مردمانی خوب، به خدا همین مرا کفایت است.

مدیر وبلاگ : نسیم
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
امکانات جانبی


فال حافظCreate your flash banner free online