تبلیغات
دختر بهار... - قول ...
دختر بهار...
اینجا راهی ست میان من و هیچ...
یکشنبه 7 دی 1393
نویسنده : نسیم
وقتی که با تمام توان برای انسان ها انرژی می گذاری ... تو منطقی ترین انسان روی زمینی !
...
وقتی با تمام توان انرژی می گذاری، بی چشـم داشت... نه! نه! دروغ است...این یک کُنش و واکنش وابسته به هم را در در پی دارد.
تو برای تمام آدم ها انرژی صرف می کنی ... به ازای تک تک آنها هزینه می پردازی از زندگیت ... حتی برای دخترک کُلی سر چهار راه که فقط و فقط یک لبخند می پردازی برایش... ولی برای انسان هایی که دوستشان داری هزینه گزافی می پردازی تا روزی این انرژی به تو منعکس شود... زندگی چیزی جز پژواک نیست.. عشق می ورزی و دوست می داری تا عشق بورزند و دوست بدارند تو را و این  غیر قابل انکار پذیر ترین احساس دوطرفه دنیاست میان هر یک از آدمیانی که هر روزه و هر روزه می بینیمشان.
 
تا زمانی که عشق می ورزی و همراه هستی، تو عاشق ترین و منطقی ترین انسان روی زمینی ... ولی امان از روزی که احساس تو ادامه دار می شود .. می خواهی تمام قوانین را بشکنی و با تمام وجودت احساست را فریاد بزنی، می خواهی روی جدول های کنار خیابان راه بروی .. توی خیابان سرت را رو به آسمان بگیری و از آبی بی دریغش ذوق کنی و بلند بلند بخندی .. می خواهی هر چیزی که دوست داری بپوشی .. حتی اگر مثل خانم های شیک پوش به نظر نرسی ...

دقیقا آن زمان که قوانین را زیر پا می گذاری،درست همان موقع که اعتماد سراسر وجودت را فرامی گیرد تا چندی از قواعد را نادیده بگیری و احساست را تمام و کمال اِهدا کنی ... درست در همان لحظه، تو متهم می شوی به بی منطق ترین انسان روی زمین... انسانی که بی منطق است و احساساتش سر به بیابان گذاشته است...
دیگر تو خوب نیستی ... چون تمام درهای خانه را باز گذاشته ای ...
تو فقط یک متهمی که حالا به جای انتظار از دریافت انعکاس احساساتت باید شاهد هیچ باشی. و در غیر این صورت تو بی منطقی!!!

کاش یک نفر منطق را و انصاف را و عدالت را برایمان معنی می کرد.


امروز یه قول خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی بزرگ داده شد، بین من و خودم ... اینجا ثبت می کنم. تا همیشه به یاد داشته باشمش.


درباره وبلاگیک گلدان شمعدانی روی یک طاقچه گِلی با یک پنجره آبی... خدایی مهربان، دلی راضی، و مردمانی خوب، به خدا همین مرا کفایت است.

مدیر وبلاگ : نسیم
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
امکانات جانبی


فال حافظCreate your flash banner free online